
Pierwszy „Festyn na Dołku w Piwonicach” już 8 czerwca! Dzień pełen atrakcji dla całej rodziny
Już 8 czerwca mieszkańcy Piwonic jak i całego Kalisza i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w historycznym wydarzeniu! Rada Osiedla Piwonice wraz z lokalnymi jednostkami OSP Piwonice i OSP Lis zapraszają na pierwszy „Festyn na Dołku w Piwonicach”, który odbędzie się przy ul. Marka w Kaliszu. Wydarzenie zapowiada się jako dzień pełen zabawy, edukacji i integracji dla wszystkich grup wiekowych.
Festyn rozpocznie się już o godzinie 10:00 Mszą Polową, po której nastąpi uroczyste Oficjalne Otwarcie o 10:45.
Od godziny 11:00 do 15:00 zaplanowano szereg atrakcji, które z pewnością umilą czas wszystkim uczestnikom.
Co czeka na gości?
Organizatorzy przygotowali bogaty program, który zadowoli każdego:
- Dmuchance, wesołe animacje, a także niepowtarzalna okazja do lania wodą z prawdziwego węża strażackiego pod okiem druhów z OSP.
- Zapierająca dech w piersiach wioska rycerska Drużyny Wojów Kolovrat, gdzie będzie można przenieść się w czasie i poznać dawne obyczaje.
- Stoiska Nadleśnictwa Kalisz z edukacją przyrodniczą,
- praktyczne zajęcia z pierwszej pomocy,
- pokazy Będzie też można z bliska zobaczyć wóz strażacki!
- Specjalny krwiobus dla wszystkich, którzy chcą oddać krew i pomóc ratować życie.
- Stoisko klubu piłkarskiego Korona Chełmce, które zaprezentuje swoją działalność.
- Prezentacje i działania Stowarzyszenia Denar
- Wystawa Fundacji Walkiria.
- Nie zabraknie licznych stoisk komercyjnych z pyszną gastronomią, napojami oraz unikatowym rękodziełem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Wieczorem, od godziny 20:00, organizatorzy zapraszają na integracyjne ognisko z darmową kiełbasą, chlebem i napojami, które będzie idealnym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.







Źródło: Rada Osiedla Piwonice
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!
Subskrybuj
0 komentarzy
Starsze