baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Pierwszy krok Michała Matuszewskiego w drodze do Halowego Pucharu Polski

Michał Matuszewski zatriumfował w turnieju zaliczanym do Halowego Pucharu Polski. Reprezentant Calisia Tenis Pro okazał się bezkonkurencyjny w imprezie rozgrywanej na hali tenisowej Akademii Kaliskiej.

Michał trzy z pięciu rozegranych w turnieju spotkań, kończył zwycięskimi tie-breakami. W meczu finałowym spotkał się z najwyżej rozstawionym Gabrielem Matuszewskim, wygrywając 6:4, 1:6, 10-8 (w super tie-breaku „wyciągnął” ze stanu 5-8!).

Komplet wyników turnieju można sprawdzić tutaj: https://portal.pzt.pl/TournamentDrawsheet.aspx…

Michał Matuszewski w przeszłości należał do krajowej czołówki w młodzieżowych kategoriach wiekowych. W ubiegłym sezonie zadebiutował natomiast w rozgrywkach LOTTO Super LIGA – zagrał m.in. emocjonujące spotkanie z Pawłem Ciasiem (przegrane 5:7, 1:6). Oczywiście w tym roku również będzie reprezentował barwy wcześniej wspomnianej drużyny, a ostatnie wyniki (w kwietniu wygrał także Mistrzostwa Wielkopolski mężczyzn) zwiastują naprawdę wysoką dyspozycję.

Źródło: Osavi Tennis Team Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze