Piesza ucieczka pijanego kierowcy

Wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara więzienia to konsekwencje, z jakimi musi liczyć się 42-letni kaliszanin. Mężczyzna nie dość, że kierował autem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, to próbował również uciekać przed policjantami.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę forda. Mężczyzna, aby uniknąć kontroli wjechał na chodnik i usiłował kontynuować jazdę. Po dojechaniu do skrzyżowania, kierowca porzucił swój pojazd i przebiegając przez jezdnię próbował pieszo oddalić się z miejsca zdarzenia. Ostatecznie został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki. Okazało się, że lekkomyślnym kierowcą był 42-letni kaliszanin. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Okazało się, że miał w organizmie ponad 2 promile. Dodatkowo policjanci ustalili, że kierowca forda nie posiada prawa jazdy. Mężczyzna już wkrótce poniesie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.


Źródło: KMP; Fot.: arch.

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter