baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Pijany jechał bez uprawnień kradzionym samochodem

Policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali mężczyznę, który ukradł na terenie Ostrowa Wielkopolskiego samochód o wartości 15 tysięcy złotych. 29-latek poruszał się tym pojazdem po terenie miasta. Został zauważony i zatrzymany przez patrol dzielnicowych ostrowskiej komendy. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Odzyskany przez policjantów samochód wrócił do właściciela.

15 sierpnia br. w godzinach porannych, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży samochodu m-ki Ford. Właścicielka poinformowała, że z działki na terenie miasta zostało skradzione auto. Kobieta oszacowała straty na kwotę 15 tysięcy złotych. Policjanci rozpoczęli poszukiwania pojazdu. Informacja o kradzieży przekazana była do wszystkich patroli. Niedługo po uzyskaniu informacji o kradzieży, policjanci z Rewiru Dzielnicowych podczas patrolu zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, który na widok policji zatrzymał skradziony pojazd i zaczął uciekać pieszo. Policjanci byli szybsi. Uciekinier po chwili został obezwładniony, zatrzymany i umieszczony w radiowozie.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo mężczyzną nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze