baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Piknik NGO i XII Kaliskie Miodobranie w Parku Miejskim [DUŻO ZDJĘĆ]

Dziś w Parku Miejskim odbywa się Piknik Organizacji Pozarządowych oraz XII Kaliskie Miodobranie. Na chętnych czeka również autobus z punktem poboru krwi. Wydarzenie uświetnione wieloma występami artystycznymi potrwa tylko do 17:00!

Celem Pikniku jest pokazanie mieszkańcom Kalisza potencjału działających w mieście organizacji, ich różnorodności oraz przede wszystkim bogatej oferty skierowanej do osób w każdej grupie wiekowej. Poznanie organizacji to również okazja do włączenia się w ich działalność, chociażby w formie wolontariatu, a tym samym realizacji własnych zainteresowań i pasji.

W tym roku do udziału w Pikniku zaproszeni zostali Przedsiębiorcy. Firmy dzięki temu mogą wystawiać własne stoiska i promować/sprzedawać własne produkty, a także reklamować własną markę poprzez atrakcje organizowane w ramach stoiska.

Wydarzeniem towarzyszącym dla Pikniku NGO jest XII Kaliskie Miodobranie, organizowane przez Regionalny Związek Pszczelarzy Wlkp. Płd. oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Stoiska znajdują się na placu CKiS sąsiadującym z alejką parkową, na której odbywa się Piknik.

Organizatorzy, czyli Miasto Kalisz, Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Kaliska Rada Działalności Pożytku Publicznego szacują, że w wydarzeniu aktywnie uczestniczy niemal 40 wystawców.

Partnerami Pikniku NGO są: Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej, Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu, Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Południowej, Centrum Kultury i Sztuki, Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze