reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Piknik rodzinny „Mama, Tata i ja”

Śmiech i gwar dzieci oraz śpiew i muzyka w wykonaniu Zespołu i Kapeli „Liskowianie” rozbrzmiewały w niedzielę 21 sierpnia 2022 r. na terenie Wiejskiego Domu Kultury w Małgowie, gdzie odbył się Piknik Rodziny „Mama, Tata i Ja”.

Pomimo zachmurzonego nieba teren przy Wiejskim Domu Kultury w Małgowie wypełnił się licznie uczestnikami imprezy. Najmłodsi uczestnicy pikniku bardzo chętnie korzystały z bezpłatnych atrakcji w ramach „Objazdowych Wakacji 2022 w Gminie Lisków. Były zamki dmuchane, zabawy i konkursy przeprowadzane przez Klauna Leopolda. W części artystycznej wystąpił Zespół i Kapela ”Liskowianie” wykonując utwory biesiadne. Wśród przybyłych gości byli: Wójt Gminy Lisków Maria Krawiec, Zastępca Wójta Gminy Lisków Dorota Sitko, radni i sołtysi Gminy Lisków, przedstawiciele stowarzyszeń z terenu Gminy Lisków. Na stole biesiadnym przygotowanym przez członków Stowarzyszenia Aktywni dla Małgowa znalazły się: żurek, chleb ze smalcem, kiełbasa i kaszanka z grilla, ciasto, kapustka z warzywami, grillowana cukinia, ogórek małosolny, pomidory koktajlowe, śliwki. Dla dzieci były lody i wata cukrowa.Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Lisków Maria Krawiec oraz Stowarzyszenie Aktywni dla Małgowa. Źródło: Gmina Lisków

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze