Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

PKS Kalisz ramię w ramię z Trójkolorowymi

PKS Kalisz został partnerem technicznym “Trójkolorowych”. W ramach podpisanej umowy współpracy, autokarami przewoźnika będą podróżować zawodnicy seniorskiej drużyny a także Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz. Dokument parafowali Tadeusz Nowacki, Prezes Zarządu PKS Kalisz oraz Prezes i Wiceprezes Zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego, Andrzej Machlański i Robert Trzęsała.

Na swojej stronie internetowej KKS Kalisz wspomina również szczegóły związane z nowym partnerem: “Codziennie, z usług PKS-u Kalisz, korzysta tysiące pasażerów. Na liniach uruchomionych przez przewoźnika, mieszkańcy naszego miasta, ale również okolicznych powiatów dojeżdżają do domu, szkoły czy pracy. Przejazdy autokarami PKS-u Kalisz to gwarancja punktualnego dotarcia na miejsce, bezpiecznie i komfortowo, a także w dobrej cenie. Wymieniany sukcesywnie tabor powoduje, że flota firmy w większości składa się z nowoczesnych, wygodnych i ekologicznych pojazdów. Warto podkreślić, że w siedzibie przewoźnika, znajdującej się przy ul. Wrocławskiej 30-38 w Kaliszu, znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Zespół doświadczonych diagnostów zapewni kompleksową kontrolę każdego pojazdu. Przedsiębiorstwo prowadzi także wynajem autokarów na wyjazdy krajowe i zagraniczne oraz przewozy pracownicze.”


Źródło: KKS Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter