Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Platforma zapowiada konwencje

3 kwietnia o godzinie 18.00 w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Kaliszu (ul. Częstochowska 25) odbędzie się konwencja wyborcza Koalicji Obywatelskiej. Będzie ona otwarta dla wszystkich mieszkańców Kalisza.

Konwencje wyborczą podczas konferencji na rynku w Kaliszu zapowiedzieli: Senator Janusz Pęcherz, Posłowie na Sejm Karolina Pawliczak i Mariusz Witczak oraz Piotr Łuszczykiewicz – kandydat na prezydenta Kalisza. To wystąpienie tego ostatniego ma być punktem kulminacyjnym wydarzenia.

Konferencja była krótka, odbyła się przy silnym wietrze. Poseł Mariusz Witczak zażartował, że wiatr zwiastuje silne zmiany, jakie mają nadejść w kaliskim ratuszu po wyborach. Koalicja Obywatelska liczy, że do sprawowanej od dawna władzy w województwie wielkopolskim i zdobytej niedawno władzy w Polsce dorzucą jeszcze możliwość rządzenia w Kaliszu. Karolina Pawliczak komplementowała kandydatów KO na różnych szczeblach samorządu i chwaliła się licznymi spotkaniami z mieszkańcami, choćby na kaliskich targowiskach. Profesor Piotr Łuszczykiewicz wyraził dezaprobatę wobec braku obecności Krystiana Kinastowskiego na kilku przedwyborczych debatach. Wszyscy przedstawiciele KO złożyli także życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze