Po konsultacjach dotyczących Jabłkowskiego-Podgórza

W środę po raz kolejny odbyło się spotkanie z mieszańcami obszaru objętego Miejscowym planem rewitalizacji. Tym razem podczas spaceru badawczego opowiadano o miejscach, w których planowane są największe zmiany i o tych gdzie te zmiany mają szansę nastąpić najszybciej.

W spotkaniu uczestniczył prezydent Miasta, Krystian Kinastowski oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, Marzena Wojterska. Mieszkańcy zadawali głównie pytania dotyczące modernizacji budynków, w których zamieszkują. Interesował ich proces przekwaterowywania na czas modernizacji budynków. Pytali też o możliwość zamiany mieszkania na czas stały. Istotnym elementem dyskusji był też potencjalny czas realizacji planu. Spacer badawczy nie kończy konsultacji społecznych Miejscowego planu rewitalizacji Jabłkowskiego-Podgórze. Każdy zainteresowany może wciąż jeszcze złożyć swoje opinie i uwagi do projektu planu do 2 lipca. Uwagi i opinie na temat projektu planu są zbierane na piśmie, droga elektroniczną i poprzez ankietę on-line.

Źródło: Wydział Rozwoju Miasta Biuro Rewitalizacji
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze