Po raz 29 również na ulicach Kalisza – trwa finał WOŚP

Na ulicach osoby z puszkami i czerwonymi sercami, a to znak, że trwa kolejny już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 edycja z oczywistych względów jest inna, ale na szczęście nie przeszkodziło to, by z kaliskiego sztabu w Hali Arena wyruszyło ponad 200 wolontariuszy.

W tym roku środki zbierane są dla małych pacjentów oddziałów laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Kaliski sztab jak każdego roku wystawił na licytacje kilkadziesiąt różnorodnych przedmiotów, a wszystkie one odbywają się wyłącznie drogą internetową. Wśród aukcyjnych ofert są okulary Jurka Owsiaka, wakacyjny karnet na basen zewnętrzny kaliskiego Aquaparku, lot widokowy paralotnią, książki czy obrazy. Spis wszystkich przedmiotów znaleźć można na stronie Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu oraz na facebookowym profilu WOŚP Kalisz. Do całej akcji włączyli się również włodarze naszego miasta, oferując złoty medal, który siatkarze reprezentacji Polski zdobyli na mistrzostwach świata w 2018 roku oraz start w majowych zawodach Formoza Challenge w drużynie prezydenckiej. Według ostatnich danych na koncie fundacji są już ponad 52 mln zł – w tym ponad 15 tys. zł to obecny wynik sztabu w Kaliszu.


Fot.: WOŚP Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter