reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Pobiją rekord Guinnessa!

Już 3 września na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu odbędzie się impreza, w ramach której o godzinie 16:00 Wielkopolanie pobiją polski rekord Guinessa w ilości osób tańczących coraz bardziej popularny za sprawą influencerów na tik toku taniec BABU Dance jednocześnie.

W biciu rekordu udział wezmą również aktor Misiek Koterski, Raptus oraz gwiazdy słynnego internetowego projektu influencerów Team X (Pati Mołczanow, Emilka Kostyk czy Kamila Łapa…) – to druga edycja bicia rekordu, poprzednia odbyła się pod kaliskim ratuszem przed pandemią, a wzięli w niej udział m.in. gwiazda programu „You Can Dance” Maciej Florek oraz aktor Paweł Burczyk.

W takcie bicia rekordu realizowane będą przez producentów Polsatu również zdjęcia do teledysku, który pojawi się na antenie ogólnopolskich telewizji dziecięcych, promując Kalisz i dając możliwość zaistnienia jego mieszkańcom, którzy w biciu rekordu wezmą udział. W wydarzeniu swój udział zapowiedzieli uczestnicy z całej Wielkopolski, ale również z Kolumbii, Wenezueli, Meksyku czy Kuby.

Aby wziąć udział w biciu tanecznego rekordu akredytowanego przez polskie biuro rekordów z dokonaniem wpisu w księdze rekordów, a także wystąpić wspólnie z w/w gwiazdami w teledysku, należy pojawić się na bezpłatnych lekcjach przedmiotowego tańca w dniu 22 oraz 29 sierpnia 2022 o godzinie 17:50 w Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej w Kaliszu, przy ulicy Fabrycznej 16a, a następnie pojawić się na próbie generalnej 3 września o godzinie 11 na terenie WORD przy ulicy Braci Niemojowskich 3 w Kaliszu.

Taniec „BABU Dance” można obejrzeć m.in. w teledysku fundacji pod niniejszym linkiem: https://youtu.be/gjj5Tt_AzsQ

Patronem imprezy jest Starosta kaliski Krzysztof Nosal. Nad oprawą muzyczną czuwać będzie DJ ADAMS.
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze