Początek prac nad „Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”

Biuro Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska rozpoczęło prace nad „Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej” (ang. SUMP), w którym niezwykle ważna od samego początku jest partycypacja społeczna. Dlatego też w pierwszej kolejności SAKO chce poznać opinię mieszkańców, przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji pozarządowych w zakresie transportu, ochrony środowiska i zapewnienia lepszej jakości życia.

W związku z tym Stowarzyszenie prosi o przekazywanie swoich opinii w ankiecie dotyczącej powyższych potrzeb, a jednocześnie informuje o rekrutacji do warsztatów online, które zaplanowane są na 8 grudnia. Szczegółowe informacje o warsztatach, link do spotkania oraz godzina rozpoczęcia warsztatów zostanie przekazana bezpośrednio osobom, które będą brały udział w spotkaniu. Aby wziąć udział w warsztacie, należy podczas wypełniania ankiety podać adres mailowy lub numer telefonu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 grudnia.

Warsztaty online potrwają ok. 1,5 godziny – planowane jest zorganizowanie zarówno spotkania w godzinach przedpołudniowych, jak i popołudniowych, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie mógł pogodzić udział w webinarium z innymi obowiązkami (w tym z pracą).

Jak podaje SAKO: „Plan zrównoważonej mobilności miejskiej jest przygotowywany z udziałem ekspertów oraz mieszkańców. Właśnie dlatego potrzebujemy opinii, którą można nam przekazać przez wypełnienie ankiety, ale także przez udział w webinarium! Przekaż nam swoją opinię, bądź aktywna/y. Działaj dla siebie i innych – Twoja opinia ma znaczenie!”

 

 

Źródło: SAKO, Fot.: KŁ

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter