baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Podejrzany w sprawie zabójstwa trafił do więzienia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali 34-latka podejrzanego o zabójstwo. Mężczyzna usłyszał już zarzut w Prokuraturze Rejonowej w Kaliszu. Wczoraj sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres miesięcy. Podejrzanemu grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

18 marca w nocy ratownicy medyczni zostali wezwani do 40-letniego mężczyzny, który miał się źle poczuć. Na miejscu okazało się, że podczas kłótni z innym mężczyzną, 40-latek został zraniony nożem. Pomimo podjętej reanimacji kaliszanina nie udało się uratować. Jeszcze na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 33-lat, którzy mogli mieć związek ze sprawą. Kolejne dwie osoby, zostały zatrzymane przez policjantów z Wydziału Kryminalnego kilka godzin po zdarzeniu.

Na miejscu, podczas oględzin policjanci zabezpieczyli m.in. nóż, którym posłużył się sprawca. Praca policjantów pionu kryminalnego przyczyniła się do wytypowania i zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. Okazało się, że to zatrzymany w niedzielny poranek 34-latek, śmiertelnie ranił kaliszanina

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy, dał prokuratorowi z Prokuratury Rejonowej w Kaliszu podstawy do przedstawienia 34-latkowi zarzutu. Mężczyzna odpowie za zabójstwo. Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kaliszu zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze