reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

PODMIEJSKA NOVAEtap realizacji inwestycji 15%

Nowy adres na mieszkaniowej mapie Kalisz – Podmiejska Nowa! Rusza realizacja kolejnej inwestycji kaliskiego dewelopera MTM CONSULTING

MTM CONSULTING rozpoczyna realizacje nowej inwestycji PODMIEJSKA NOWA na os Korczak. Przy ul. Podmiejskiej, powstaną dwa 8 piętrowe budynki mieszkalne. W części podziemnej dwukondygnacyjnej znajdować się będą hale garażowe oraz część piwniczna z komórkami lokatorskimi. Lokale mieszkalne będą miały zróżnicowaną powierzchnię od lokali typu studio o pow. 26 mkw do 4- pokojowych mieszkań o pow. 73 mkw  z możliwością łącznia w celu uzyskania większej powierzchni.  Niewątpliwym atutem każdego lokalu będą ponadnormatywne i przestronne tarasy, o powierzchni dochodzącej nawet do 20 mkw.

W bloku przy ul. Podmiejskiej do dyspozycji mieszkańców na dachu budynku zostanie oddany taras z widokiem na panoramę Kalisza.

Oryginalny i nietuzinkowy  pomysł dewelopera o wykorzystaniu większej części połaci dachu na cele użytkowe i urządzenie tam tarasu widokowego, zainicjowany został na os Wzgórza Kalisza i spotkał się z uznaniem mieszkańców. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kolejnych Klientów, deweloper powiela bardzo trafiony pomysł na kolejnych swoich inwestycjach.

Budynek będzie wyposażony w dwie szybkobieżne elektryczne i ciche windy. Windy będą kursowały pomiędzy halą garażową poprzez piętra aż na taras słoneczny.

Innowacyjnym rozwiązaniem, praktykowanym przez MTM w nowobudowanych inwestycjach będzie indywidulana strefa fitness dedykowana wyłącznie mieszkańcom danego budynku. To nowatorskie rozwiązanie ma nie tylko podnieść standard inwestycji ale przede wszystkim umożliwi mieszkańcom dbanie o kondycję fizyczną bez konieczności wykupowania karnetów na siłownie i szukanie komfortowego miejsca treningowego poza osiedlem. Sala fitness będzie wyposażona w urządzenia wysokiej klasy niezbędne do utrzymania kondycji fizycznej dla poczatkujących jak i dla zaawansowanych. Wejście do strefy fitness będzie dostępne za pomocą kart magnetycznych wydawanych właścicielom lokali w danym bloku.

Osiedle będzie położone w znakomitej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się jeden z największych w Kaliszu, ogólnodostępny obiekt sportowy ORLIK WIDOK – posiadający rozmaite możliwości uprawiania sportu oraz miejsca zabawy dla dzieci w każdym wieku. W najbliższym otoczeniu znajdują się markety handlowe, salony urody, szkoły, restauracje i galerie handlowe. Rozbudowana i zmodernizowana w ostatnim czasie obwodnica pozwala na korzystanie z komunikacji miejskiej lub bezproblemowy dojazd własnym pojazdem.

Blok będzie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej co ma przełożenie na  ekonomię eksploatacji lokalu. Dodatkowo, każdy lokal będzie indywidualnie opomiarowany, zatem koszty zużycia rozliczane będą wg rzeczywistych wskazań liczników.

W nowobudowanych  budynkach PODMIEJASKA NOWA zastosowane będą wysokiej jakości i przyjazne środowisku  materiały budowlane. Budynki powstawały będą przy użyciu ceramicznych materiałów (POROTHERM), docieplony styropianem grubości 20 cm, otynkowany z zewnątrz tynkiem barwionym w masie silikatowej. W lokalach i na klatkach schodowych zamontowane zostaną okna trzyszybowe klasy A.  Infrastruktura osiedlowa realizowanej inwestycji zabezpiecza miejsca postojowe dla mieszkańców. Tzw. mała architektura czyli wiaty śmietnikowe, ławeczki, oświetlenie uliczne oraz zielone nasadzenia zaprojektowane są w taki sposób by na osiedlu panował ład i harmonia.

Wizualizacje – © MTM CONSULTING
03.04.2021


03.04.2021
18.07.2021
28.08.2021
21.11.2021


05.03.2022


10.04.202231.07.2022
Powrót do mapy

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
ddd

ostatnie zdjęcia z kwietnia? aktualizujcie częściej.

Najnowsze