Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Podopieczni Studia Happy Singers wystąpili w Koźminku

Co prawda śniegu nie było, ale atmosfera świąt magicznie zagościła w Dworze w Koźminku za sprawą Doroty Wróblewskiej i Studio Happy Singers oraz dzieci uczęszczających na zajęcia ze śpiewu w Gminnym Centrum Kultury w Koźminku pod okiem Karoliny Janiak.

-Publiczność dopisała w stopniu trudnym do opisania! To był tłum! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że tak wiele osób zdecydowało się przybyć, być, uczestniczyć i dzielić z nami atmosferę tego wieczoru. Bardzo Państwu dziękuję! – czytamy w podsumowaniu wydarzenia.

Dorota Wróblewska jak zawsze zaczarowała wszystkich muzyką i opowieścią. Z towarzyszącymi wokalistkami ze Studia Happy Singers oraz dzieciakami z Koźminka zabrała słuchaczy w świąteczną podróż i sprawiła, że na chwilę Święta pojawiły się już teraz, wcześniej i dały zapowiedź atmosfery, która dopiero przed nami. Czy to dobre? Chyba tak, bo mamy jeszcze trochę czasu, żeby się przygotować, odpuścić kilka spraw, zatrzymać na chwilę i postarać się, aby atmosfera Gwiazdki nie zaskoczyła nas niczym niespodziewany gość, bo przecież o to łatwo w pędzie i ogromie spraw, które wszyscy mamy.

Może Dorota pojawiła się u Gminnym Centrum Kultury po to, aby pokazać i przypomnieć, że Święta już tuż tuż i że ich czas, to nie tylko trzy dni, ale znacznie więcej?

Źródło: Gminne Centrum Kultury w Koźminku

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze