Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Podsumowanie aktywności Domu Sąsiedzkiego w 2023 r.

Dom Sąsiedzki Podgórze 2-4, to jedno z trzech miejsc, które powstały trzy lata temu w ramach Centrum Aktywności Mieszkańców. Pozostałe lokalizacje, to Akcelerator Kultury na ul. Nowy Świat 2a oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu na ul. Babina 1. Mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać z pomieszczeń i sprzętów, które oferują wszystkie te miejsca, aby móc bez ponoszenia dodatkowych kosztów spotykać się tam, realizować swoje pasje, prezentować dokonania oraz korzystać z wiedzy innych.

W 2023 roku w Domu Sąsiedzkim Podgórze 2-4 zorganizowano m.in aktywności dla dzieci. Najmłodsi mogli uczestniczyć w polsko-ukraińskich półkoloniach, warsztatach edukacyjnych o kosmosie czy warsztatach rękodzielniczych. Równie bogata oferta dostępna była dla dorosłych. Warsztaty gry na ukulele, zajęcia pilatesu i wiele innych. Zabawy taneczne oraz zajęcia gimnastyczne były okazją dla seniorek i seniorów do spędzenia czasu w aktywny sposób. Dom Sąsiedzki zadbał również o migrantki i migrantów, dla których stworzono specjalne programy integracyjne oraz kursy języka. To tylko kilka z inicjatyw, jakie w 2023r. podjął Dom Sąsiedzki.

Pełne podsumowanie TUTAJ.

źródło: rewitalizacja Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze