Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Podsumowanie działalności instytucji kultury w sezonie 2022/2023 cz. 2

Miasto Kalisz zaprasza do zapoznania się z podsumowaniem roku kulturalnego 2022/2023. W części drugiej opublikowane zostało sprawozdanie z działalności instytucji podlegających Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Wielkopolskiego.

Rok kulturalny 2022/2023 upłynął pod znakiem powrotu do normalności. W poprzednim sezonie świat wciąż odradzał się po epidemii covid 19. Miłośnicy życia kulturalnego powoli odzyskiwali możliwość uczestnictwa w imprezach, koncertach, wernisażach, spektaklach, czy seansach filmowych. To ożywienie było widać także w Kaliszu, o czym najlepiej świadczyła frekwencja, podczas wydarzeń organizowanych przez Miasto i instytucje prowadzone przez samorząd województwa wielkopolskiego (Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej).

– W imieniu wszystkich jednostek kultury zapraszamy do udziału w nadchodzących wydarzeniach. Wśród tych, zaplanowanych w mieście w sezonie 2023/2024, z pewnością każdy znajdzie propozycje dla siebie – zapowiadają miejscy urzędnicy.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze