“Podziel się poezją” z MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu organizuje zabawę z okazji Światowego Dnia Poezji obchodzonego 21 marca. W tym celu zaprasza do udziału w akcji “Podziel się poezją” - nagrania ulubionego wiersza lub jego fragmentu i przesłania go do Biblioteki Głównej.

Kaliska biblioteka zaprasza wszystkich miłośników czytelnictwa, a w szczególności tych zakochanych w wierszach do podzielenia się swoimi ulubionymi utworami lirycznymi oraz świętowania Światowego Dnia Poezji. Każdy chętny do wzięcia udziału w akcji może nagrać filmik, gdzie odczytuje ulubiony wiersz. Nagrania należy wysyłać do 18 marca na adres mailowy bilbioteki – bg@mbp.kalisz.pl oraz załączyć zgody na wykorzystywanie wizerunku i publikację nagrania dostępne na stronie http://www.mbp.kalisz.pl/art,1136,2103210-swiatowy-dzien-poezji#skip

Pracownicy biblioteki oferują również pomoc w realizacji zadania. Dla wszystkich potrzebujących odrobiny wsparcia w rejestracji swoich wystąpień dostępne jest pomieszczenie Biblioteki Głównej przy ulicy Legionów 66. Aby umówić się na nagrania w tym miejscu można dzwonić pod numer 62 753 02 63. 

Źródło: MBP Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter