Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Pokazali talenty w MDK

To już szósty raz na scenie MDK swoje zdolności zaprezentowali uczestnicy interdyscyplinarnego Konkursu też mam talent, który MDK organizuje we współpracy z Fundacją CHOPS.

W loży jurorskiej zasiedli: Małgorzata Jackowska, Katarzyna Majewska – Krzyżaniak, Ewa Paczkowska, Magdalena Żarnecka, Roman Żarnecki i Grzegorz Walendowski, reprezentujący różnorodne środowiska i specjalizacje, ale to publiczność ostatecznie zdecydowała o pierwszych trzech miejscach w konkursowych szrankach.

Zwycięzcami VI edycji Konkursu „Też mam talent” zostali: I miejsce – Zuzanna Nawrotkiewicz ze SP w Chełmcach za układ gimnastyczny z szarfą i obręczą, II miejsce – Maja Konarska ze SM Music Store w Kaliszu za piosenkę „Jestem twoją bajką”, III miejsce – Amelia Przybyszewska ze SM Music Store w Kaliszu za „Earth song” Michaela Jacksona na perkusji.

Jury po obejrzeniu 35 interesujących, często zaskakujących i nieoczywistych prezentacji postanowiło dodatkowo przyznać wyróżnienia. Doceniono: Zofię Szafrańską ze SP w Rychnowie, Lenę Błaszczyk ze SP nr 15 w Kaliszu, Stanisława Lewandowskiego, Nikolę Macniak ze SP Sokrates w Kole i Zofię Fręśko ze SP nr 9 w Kaliszu.

-Zarówno uczestnicy, jak i ich opiekunowie, bardzo chwalili pomysł i organizację imprezy i zapowiedzieli, że przyjadą do MDK, aby wziąć udział w kolejnej edycji… więc przygotowujemy się do siódmego rozdania – czytamy w podsumowaniu organizatorów.

Źródło: Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze