Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Pół miliona i pół roku na budowę hali przy ZST-E

Zgodnie z zapowiedziami Prezydenta Miasta Kalisza, pana Krystiana Kinastowskiego obok szkoły przy ul. Częstochowskiej powstanie hala sportowa wraz ze strzelnicą laserową. Jeśli wykonawca zadania znajdzie się dość szybko, to pierwsze lekcje wychowania fizycznego w hali odbędą się na początku przyszłego roku szkolnego.

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu hali sportowej o lekkiej konstrukcji wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym oraz zagospodarowaniem terenu z boiskiem o nawierzchni z poliuretanu. Wśród zadań opisanych w zamówieniu możemy wyróżnić wykonanie hali sportowej o konstrukcji lekkiej, wraz z zadaszaniem, wykonanie szatni, instalacji elektrycznej oraz oświetlenia hali, założenie instalacji fotowoltaicznej, wentylacji oraz klimatyzacji. Hala zostanie wyposażona w monitoring, trybuny, scenę mobilną oraz strzelnicę laserową.

Całość inwestycji wraz z wyposażeniem sali, zagospodarowaniem terenu ma nie przekraczać wartości 500 tysięcy złotych.

Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej wynosi 6 miesięcy.

fot. fp: Krystian Kinastowski – prezydent Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze