baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Policja poszuka świadków wypadku w Piotrowie

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stawiszynie proszą o pomoc w ustaleniu okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 12 listopada bieżącego roku w miejscowości Piotrów. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 40-letni rowerzysta.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stawiszynie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 12 listopada bieżącego roku w godzinach 16:20-16:40, na drodze wojewódzkiej 442 w miejscowości Piotrów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący n/n samochodem jadąc od miejscowości Żegocin w kierunku miejscowości Pawłówek, wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania rowerzysty wskutek czego doszło do zdarzenia. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 40- letni rowerzysta.

W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków wypadku, bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu. Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – st. asp. Adamowi Walczakowi tel.: 47 77 51730 w godzinach 7:30-15:30.

Informacje można przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

źródło: KMP Kalisz, fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze