Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Policja poszukuje świadków

Policjanci z Referatu ds Wykroczeń ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 stycznia br. na terenie Kalisza. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w zdarzeniu, prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:55 w rejonie piekarni, przy ulicy Armii Krajowej w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący najprawdopodobniej pojazdem marki Renault Clio nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr cofania w wyniku czego doprowadził do zderzenia i uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Fiat Panda. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

źródło: KMP Kalisz, fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze