baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Policja poszukuje świadków kolizji na skrzyżowaniu ul. Łódzkiej i Warszawskiej

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 20 maja br. na terenie Kalisza. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy busa uczestniczącego w zdarzeniu, proszone są o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 11:20 na skrzyżowaniu ulic Łódzkiej i Warszawskiej w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca białego busa oczekując na zmianę sygnalizacji świetlnej w nieprawidłowy sposób zabezpieczył swój pojazd, w wyniku czego auto stoczyło się ze wzniesienia i uderzyło w stojącego za nim mercedesa.

Kierowca busa oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie proszone są o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne pojazdu sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze