Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Policja poszukuje świadków kolizji przy ul. Poznańskiej

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 listopada br. na terenie Kalisza. Funkcjonariusze proszą świadków zdarzenia o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 14:30 w strefie ruchu w Kaliszu na ul. Poznańskiej 121-131 (parking w rejonie Carrefoura). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem prawdopodobniej marki Peugeot, koloru szarego lub srebrnego), wyjeżdżając z terenu parkingu na ul. Piłsudskiego nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki BMW powodując jego uszkodzenie. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policja prosi o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc proszone są również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania sprawcy zdarzenia.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: katarzyna.walczak@po.policja.gov.pl.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze