reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Policja poszukuje świadków stłuczki na ul. Kościuszki

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 10 sierpnia br. na terenie Kalisza. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w zdarzeniu, są proszone o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 4:45 na ulicy Kościuszki w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem volkswagen Golf IV koloru czerwonego, nie zachował bezpiecznego odstępu wykonując manewr omijania w wyniku czego doprowadzał do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki renault. Kierowca volkswagena oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi, policja prosi o pomoc w tej sprawie osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne pojazdu sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze