reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Policja poszukuje świadków wypadku

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego poszukują świadków tragicznego wypadku do którego doszło 30 lipca bieżącego roku na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Tłokinia Kościelna. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 56-letni motorowerzysta.

Śledztwo w sprawie zdarzenia zostało powierzone kaliskim funkcjonariuszom policji przez prokuraturę rejonową.  Do wypadku doszło 30 lipca bieżącego roku około południa na drodze nr. 12 w miejscowości Tłokinia Kościelna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu ciężarowego nie zachował należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania. Doszło do zderzenia obu pojazdów, a w wyniku odniesionych obrażeń 56-letni motorowerzysta zmarł. 

W związku z powyższym wydarzeniem policjanci proszą o kontakt naocznych świadków wypadku, którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia. Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można kierować do prowadzącego postępowanie – asp. szt. Przemysława Wiączek, telefonicznie: 47 77 51350 lub 47 77 51364 w godzinach pracy 7:30- 15:30.

Źródło: KMP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze