baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Policja poszukuje uczestnika zdarzenia drogowego

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 maja br. na terenie Kalisza. Uczestnika i świadków zdarzenia prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 12:00 na ulicy Garncarskiej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nieznanego pojazdu koloru ciemnego, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Mężczyzna zatrzymał się, a następnie odwiózł pieszą we wskazane przez nią miejsce tj. do placówki PZU przy ul. 3-go Maja.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie prosimy o kontakt kierowcę pojazdu uczestniczącego w tym zdarzeniu lub osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kierujacego.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać st. sierż. Ewie Działocha. tel. 47 77 513 06 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

źródło: KMP Kalisz, fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze