Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Policja próbuje ustalić tożsamość mężczyzny

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w styczniu 2021 roku. Poniżej znajduje się prawdopodobny wygląd przyżyciowy mężczyzny oraz numery kontaktowe do funkcjonariusza prowadzącego postępowanie.

Zwłoki mężczyzny ujawniono 15 stycznia 2021 roku w jednym z pustostanów przy ul. Ogrodowej w Kaliszu. Na podstawie zebranych danych i analiz sporządzono portret przyżyciowy mężczyzny, który widnieje poniżej. Należy wziąć pod uwagę, iż uzyskany portret przyżyciowy oddaje jedynie przybliżone podobieństwo. Rysopis zmarłego: wiek 60 lat, wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała. W chwili odnalezienia ubrany był w bluzę koloru zielonego, dżinsowe spodnie oraz sportowe buty. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie w tej sprawie – mł. asp. Tomaszem Szymczakiem, tel. 47 77 51 387 lub sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo Śledczego tel. 47 77 51 364 lub 47 77 51 360. Informacje można także przekazać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze