Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Policja znakuje rowery – zabezpieczenie przed kradzieżą

„21 marca przypada Pierwszy Dzień Wiosny, dlatego właśnie tego dnia postanowiliśmy rozpocząć tegoroczną akcję znakowania rowerów” – piszą kaliscy policjanci, zachęcając do znakowania swoich jednośladów w poniedziałek 21 marca 2022 roku. Jak to zrobić i po co to robić?

Jak można przeczytać na fanpage’u kaliskiej Policji, „Wiberoo to dodatkowe zabezpieczenie roweru przed kradzieżą. E-usługa umożliwiająca rejestrację roweru w systemie o zasięgu całego województwa wielkopolskiego, umożliwiająca mieszkańcom swobodny dostęp do danych roweru w systemie oraz ich ewentualne oznaczanie jako zaginionych”.

Właściciele jednośladów mogą przybyć do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu przy. ul. Kordeckiego 36 w poniedziałek 21 marca 2022 roku w godzinach 10:00 – 14:00.

Pamiętać należy aby zabrać ze sobą: – dowód własności roweru, – dokument tożsamości, – dane kontaktowe – numer telefonu/e-mail właściciela.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze