reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Policjanci oddali 9 litrów krwi

Wczoraj na terenie Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Inicjatorem przedsięwzięcia był Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu. Udało się zebrać ponad 9 litrów tego bezcennego leku. Wszystkim osobom, które po raz kolejny wsparły akcję bardzo serdecznie dziękujemy.

Specjalny autobus, będący mobilnym punktem poboru krwi stanął w poniedziałek 20 listopada br. na parkingu przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, przy ul. Kordeckiego 36. Każda osoba, która chciała oddać krew musiała wypełnić specjalny formularz, oddać próbkę krwi do analizy, a następnie przejść badanie lekarskie. Po uzyskaniu akceptacji personelu medycznego, można było już usiąść na specjalnym fotelu, aby oddać ten bezcenny lek, który ratuje ludzkie życie.

W akcji honorowej zbiórki krwi wzięło udział 20 osób. Tego jednego dnia, w mobilnym punkcie poboru udało się zebrać 9 litrów krwi.

źródło: KMP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze