baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Policjanci zabezpieczyli ponad 2,5 kg narkotyków i sprzęt do uprawy konopi

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali mężczyznę w związku z narkotykami. Kryminalni w trakcie działań przejęli ponad 2,5 kilograma marihuany i sprzęt służący do uprawy konopi. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd podjął decyzję o jego aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo, o które jest podejrzany 41-latek grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 41-letniego mężczyznę – z ich operacyjnych informacji wynikało, że może on posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci dotarli do kilku miejsc, w których mężczyzna posiadał narkotyki. Dodatkowo, w jednym z domów policjanci ujawnili konstrukcje oraz urządzenia służące do uprawy konopi. Mężczyzna przechowywał narkotyki w słoiku i dwóch kartonach. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 2,5 kilograma marihuany.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również od 41-latka kilka tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien. Mężczyzna usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstw narkotykowych. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i ich wytwarzania mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Źródło: KWP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze