baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Policjanci zbierają nakrętki dla Laury. Dorzuć swoje!

Kolejne nakrętki zostały przekazane dla 11-letniej wojowniczki Laury, która cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie, pęcherz neurogenny oraz stopy końsko-szpotawe. Metalowe serce, do którego można wrzucać nakrętki stoi przed kaliską komendą policji.

Stan zdrowia dziewczynki wciąż się pogarsza. Obecnie trwa zbiórka na operacje skoliozy w USA. Z dnia na dzień narządy wewnętrzne są coraz bardziej miażdżone, klatka piersiowa coraz bardziej się zniekształca. Dziewczyna swoją pierwszą operację przeżyła zaraz po urodzeniu.

Leżałam na szpitalnym łóżku, wciąż jeszcze obolała po cesarce, a moja Laura zamiast być ze mną, toczyła swoją pierwszą bitwę – na stole operacyjnym. Świat, na którym się pojawiła, przywitał ją zimnym ostrzem chirurgicznego skalpela. Strach i przerażenie z tamtych dni wciąż są tak świeże, jakby wydarzyły się wczoraj. To pozostaje w każdej matce już na zawsze. – czytamy w treści zbiórki.

Dziewczynka potrzebuje blisko 800 tysięcy zł, aby poddać się operacji. Kaliszankę można wesprzeć poprzez zbiórkę.

Źródło: KMP Kalisz, siepomaga.pl

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze