Policjant interweniował po służbie

Kaliscy policjanci codziennie podczas służby zatrzymują sprawców przestępstw i wykroczeń. Stróżem prawa jest się zawsze, nawet po służbie. Dowiódł tego policjant - sierż. Robert Wałęsiak z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej. Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży telefonu.

Do zdarzenia doszło w czasie wolnym od służby, funkcjonariusz spacerując w okolicy pasażu handlowego zauważył kobietę, która odpowiadała wizerunkiem sprawcy kradzieży telefonu. Kradzież ta miała miejsce dwa tygodnie wcześniej, ale policjant wiedział, iż sprawa nadal pozostawała w zainteresowaniu Policji. Sierż. Robert Wałęsiak natychmiast zareagował i ujął kobietę, kiedy ta wchodziła do klatki jednego z bloków. Kobieta nie kryła swojego zaskoczenia na widok policjanta. Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, skierował na miejsce patrol. Sprawczyni jeszcze tego samego dnia została rozliczona, a skradzione mienie zostało odzyskane.

 

 

Źródło: KMP

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter