Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Pomoc humanitarna dla Kamieńca Podolskiego

W dalszym ciągu napływa wsparcie od naszych miast partnerskich. Kolejny, czwarty już transport z pomocą humanitarną dla Kamieńca Podolskiego, został przygotowany wczoraj wieczorem.

Dzięki pomocy finansowej brytyjskiego Preston zostały zakupione towary o wartości prawie 20 tysięcy złotych: artykuły spożywcze i materiały opatrunkowe. Kolejną darowiznę, za którą również zostały zakupione artykuły spożywcze oraz chemia gospodarcza, przekazał darczyńca z Hamm. Pozostałe dary rzeczowe pochodzą ze zbiórki w Hamm oraz ze zbiórki przeprowadzonej przez Bruno and Armelle Elie w miejscowości Cosne Cours Sur Loire (firma Elie pour Elle France we współpracy z firma Elie pour Elle Polska). Przy załadunku tradycyjnie pomagali strażacy ochotnicy z OSP Sulisławice, Lis, Dobrzec, Piwonice i Winiary. Po raz czwarty transport jest możliwy dzięki firmie transportowej DeSmolio. Tir dojedzie do granicy polsko-ukraińskiej w najbliższy poniedziałek, stamtąd ładunek zostanie odebrany przez kierowców z Kamieńca Podolskiego.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze