baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Ponad 20 firm w jednym miejscu! Targi Pracy Akademii Kaliskiej coraz bliżej!

Szukasz pracy? A może chcesz zmienić pracę? Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na Akademickie Targi Pracy. Wydarzenie potrwa dwa dni: 21 i 22 kwietnia, a swoje oferty zaprezentuje ponad 20 największych pracodawców z regionu.

Akademickie Targi Pracy umożliwiają odnalezienie się na współczesnym rynku pracy, łącząc w swojej formule możliwość rozwoju społecznego, naukowego i gospodarczego. To doskonała okazja do spotkania przedsiębiorców z przyszłymi pracownikami, a jednocześnie do poznania oczekiwań i oferty pracodawców, znalezienie stażu czy praktyk zawodowych.

Wydarzenie skierowane jest do studentów kaliskich uczelni, uczniów szkół branżowych i do wszystkich poszukujących pracy w naszym regionie” – zachęca Marta Podwapińska z Akademii Kaliskiej. „Już w ten piątek i sobotę na zainteresowanych będą czekać stoiska, na których będzie można zapoznać się z ofertami pracy naszych sponsorów, wystawców oraz partnerów„.

Akademickie Targi Pracy odbędą się w dniach 21-22 kwietnia w godz. 9.00-17.00 w Collegium Mechanicum przy ul. Poznańskiej 201-205. Patronat medialny nad wydarzeniem objął RocketJobs.pl Portal pracy przyszłości. 

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują:

 1. Collins Areospace
 2. Scanfil Poland w Sieradzu
 3. FAMOT Pleszew Sp. z o.o.
 4. MAHLE
 5. Pratt & Whitney
 6. BIG STAR JEANS
 7. Portos TR7
 8. Teamtechnik Poland
 9. Grupa Com40
 10. Colian
 11. Meyer Tool Poland
 12. Nestlé
 13. Transition Technologies-Software
 14. WSK „PZL-Kalisz” S.A.
 15. Teknia Kalisz
 16. Kilargo
 17. Koleje Wielkopolskie
 18. TEKNEQUIP
 19. GRUPPORECO
 20. Trasko Automatyka
 21. Grupa Auto Centrum Lis
 22. Komenda Miejska Policji w Kaliszu
 23. MB Aerospace
 24. DGCS

Link do wydarzenia na Fb: https://fb.me/e/3jZVx0rh6

Źródło: AK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze