baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Popularyzacja kształcenia zawodowego

W ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „Popularyzacja kształcenia zawodowego, odpowiadającego na wyzwanie współczesnego rynku pracy w 2023 roku” rozpoczęła się rekrutacja na zajęcia organizowane przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”.

Zajęcia będą odbywały się do końca 2023 roku w laboratoriach przy ul. Poznańskiej 201 – 205 i są przeznaczone dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Zajęcia o wymiarze czasowym 2,5 godziny zegarowej , w tym przerwa 15 minut (3 godziny lekcyjne), będą realizowane w grupach do 25 osób.

Uczniowie zgłoszeni do projektu wezmą udział w działaniach, które mają na celu ukazać istotę rozwoju z zakresu nauk ścisłych, technicznych i inżynieryjnych. W działaniach ukierunkowanych na STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) kładziony jest nacisk na naukę poprzez praktykę, eksperymentowanie i zabawę, które to pobudzają ciekawość, inspirują i motywują do dalszego działania i zgłębiania wiedzy.

Szczegóły: https://dolinawiedzy.pl/kalisz/aktualnosci/ruszyla-rekrutacja-do-nowego-projektu-w-wytworni-kreatywnosci

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze