baner_AK
reklama-SWWS

Posiedzenie Komitetu Rewitalizacji Miasta Kalisza

We wtorek 21 czerwca 2022 roku odbyło się drugie w tym roku i ostatnie przed okresem wakacyjnym posiedzenie Komitetu Rewitalizacji Miasta Kalisza. Członkowie tego zespołu spotykają się co najmniej cztery razy w roku i rozmawiają o sprawach związanych z rewitalizacją w mieście.

Podczas wtorkowego spotkania naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta, Dagmara Pokorska opowiedziała o bieżących i planowanych inwestycjach na obszarze rewitalizacji ze szczególnym uwzględnieniem przebudowy Głównego Rynku i rewaloryzacji Parku Miejskiego.Członkowie Komitetu przyjęli podczas posiedzenia jedno stanowisko rekomendujące prezydentowi miasta przebudowę, modernizację i uatrakcyjnienie istniejących w obszarze rewitalizacji placów zabaw oraz stworzenie nowych miejsc o podobnym przeznaczeniu, z wykorzystaniem aktualnych trendów. Następne posiedzenie zostało zaplanowane na 27 września 2022 r. Źródło: Facebook Kurs na Śródmieście

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze