Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Poszukiwani świadkowie zdarzenia, do którego doszło 18 stycznia

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 18 stycznia br. na terenie Kalisza. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w zdarzeniu, prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 7:30 na ulicy Garncarskiej w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Opel Meriva poruszając się od ul. Stawiszyńskiej w kierunku ul. Warszawskiej nie zachował bezpiecznej odległości wykonując manewr omijania w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Volvo. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc proszone są również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

źródło: KMP Kalisz, fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze