baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Poszukiwani świadkowie zdarzenia z ul. Pogodnej

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 8 lipca br. na terenie Kalisza. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:00 na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ulicy Pogodnej w Kaliszu (rejon działki oznaczonej numerem 241). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarowego busa marki Volkswagen z podpiętą przyczepą, nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr cofania doprowadzając do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Dacia Duster. Sprawca uszkodzenia oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie prosimy o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne pojazdu sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze