baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Poszukiwany świadek zdarzenia drogowego

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 2 kwietnia br. na parkingu w rejonie marketu Carrefour w Kaliszu. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ pojazd marki Toyota.

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 2 kwietnia bieżącego roku w godz. 11:20 do 12:40 w strefie ruchu w Kaliszu na ul. Poznańskiej 121-131. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy poczynionych na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący nieustalonym pojazdem uszkodził zaparkowany samochód marki Toyota.

W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 w godzinach 7:30-15:30. Istotne dla sprawy informacje można przekazywać również na adres rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze