Poszukują świadków wypadku z Borowa

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Opatówku proszą o pomoc w ustaleniu okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 1 lipca w miejscowości Borów. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 33-letni motocyklista.

Policja w Opatówku prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 1 lipca około godz. 20:30, na drodze w miejscowości Borów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca motocykla jadąc od miejscowości Borów w kierunku ul. Turkowskiej w Opatówku, z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi (w obrębie skrzyżowania z drogą na Szulec) stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał kielujący motocyklem 33-latek.

W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków wypadku, którzy mogą przyczynić się do wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – mł. asp. Matuszowi Ludwiczakowi tel.: 47 77 51780 w godzinach 7:30-15:30.


Źródło: KMP

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter