Poszukują świadków zdarzenia z ulicy Sienkiewicza

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 8 sierpnia ok. godz. 23.10 przy ul. Sienkiewicza na wysokości posesji 35. Policja prosi świadków o pomoc.

Kaliscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przy ul. Sienkiewicza 35. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem typu bus koloru białego, jadąc ul. Sienkiewicza, nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego wzdłuż krawędzi jezdni pojazdu marki Subaru Forester, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały obok i w pojazdach miały rejestratory jazdy, które mogły nagrać numery rejestracyjne auta sprawcy. Ponadto policja prosi o kontakt osoby, które mogą posiadać wiedzę na temat wskazanego samochodu biorącego udział w zdarzeniu. Sprawę prowadzi asp. Katarzyna Walczak tel. 47 7751 475 lub 47 77 51 460.


Źródło: KMP

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter