baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Powiatowy rabuś zatrzymany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o szereg kradzieży na terenie miasta i powiatu. Mężczyzna m. in. wchodził do domów jednorodzinnych i kradł pieniądze, biżuterię czy telefony komórkowe. Większość ze skradzionych rzeczy została przez policjantów odzyskana.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego od dłuższego czasu pracowali nad kradzieżami do których dochodziło m.in. na terenie domów jednorodzinnych. Mężczyzna m.in. wchodził przez otwarte drzwi tarasowe czy otwarte drzwi do piwnicy. Jego łupem najczęściej były pieniądze, biżuteria, telefony komórkowe. Mężczyzna ukradł też kosiarkę spalinową, czy z otwartej klatki schodowej elektryczną hulajnogę.

Działania policjantów skupiły się na ustaleniu, kto odpowiada za kradzieże. 31 lipca, policjanci zatrzymali podejrzewanego o te czyny mężczyznę. Okazał się nim 30-latek. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Większość ze skradzionych rzeczy została przez policjantów odzyskana. Wkrótce za swoje zachowanie 30-latek odpowie przed sądem.

fot. archiwum

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze