Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Powiększyły się zapasy wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego

Członkowie Stowarzyszenia LGD-7 “Kraina Nocy i Dni” Jarosław Budka i Karol Matczak po raz kolejny udali się po sprzęt rehabilitacyjny. Tym razem dawkę sprzętu (łóżka rehabilitacyjne, chodziki, wózki inwalidzkie) przygotowała firma „Sanitatshaus Glawe” z miejscowości Wolfenbuttel . Transport zapewnił Pan Tomasz Sulej. Jego ciężarówka wracająca z Francji czekała już na miejscu.

Wyjazd do Niemiec to także wizyta w nowych miejscach, z których Stowarzyszenie może pozyskiwać sprzęt. Tu przewodnikiem jest pani Dorota Ostojski która w ubiegłym roku otrzymała tytuł Przyjaciela Powiatu Kaliskiego w uznaniu za dotychczasową współpracę, bezinteresowną pomoc oraz zaangażowanie w organizację dostaw sprzętu rehabilitacyjnego dla mieszkańców powiatu kaliskiego.

Sprzęt został zmagazynowany w wypożyczalni mieszczącej się w byłej szkole w Michałowie Drugim w podkaliskiej gminie Opatówek. Po przejrzeniu będzie nieodpłatnie służył mieszkańcom powiatu kaliskiego.

Osoby, które chcą skorzystać z tej możliwości mogą zgłaszać się do Stowarzyszenia „LGD 7 – Kraina Nocy i Dni”, Ul. Kościelna 2 w Opatówku.

źródło: LGD7 Opatówek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze