Oddział psychiatryczny kaliskiego szpitala wraca do standardowego trybu pracy

Oddział psychiatryczny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu wraca do pracy w swoim zwykłym trybie - wznowione zostały planowe przyjęcia pacjentów.

Moment powrotu do “normalności” był doskonałą okazją, aby wyrazić wdzięczność załodze oddziału za gotowość do niesienia pomocy oraz za podjęcie się nowych, trudnych obowiązków bez wahania w czasie pandemii. Podziękowania każdemu z dzielnych medyków za niezłomną postawę, odpowiedzialność i empatię osobiście złożył dyrektor szpitala – Radosław Kołaciński. Pracownikom wręczono również pamiątkowe statuetki.

Jak informuje w swoim komunikacie kaliska lecznica:
O zdrowie i życie pacjentów zakażonych koronawirusem nadal w kaliskim szpitalu walczy dzielna załoga oddziału zakaźnego na dwóch kondygnacjach: OAiIT, SOR oraz obserwacyjnej części oddziału internistycznego. Może nie każdy bohater z oddziału psychiatrycznego jest na pamiątkowym zdjęciu ze względu na specyfikę pracy, ale podziękowania na pewno trafią do każdego.”

 

Źródło i fot.: Szpital Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter