baner_AK
reklama-SWWS

„Powroty” – pierwszy recital „Nieporadnej”

1 października 2022 odbył się pierwszy recital Julii Podolskiej – kaliskiej artystki, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z karierą muzyczną. Wydarzenie odbyło się w Akceleratorze Kultury i zostało zorganizowane przez Instytut Kaliski.

– Jestem bardzo zadowolona! Dobrze się bawiłam na scenie, aczkolwiek lekki stresik był, ponieważ to mój pierwszy występ z tak dużą liczbą piosenek – mówiła nam Julia Podolska, która występuje pod pseudonimem Nieporadna. W sali Akceleratora Kultury zgromadziło się ok. 30 osób, które słuchało utworów m.in. Anny Jantar, Marka Grechuty czy Zdzisławy Sośnickiej. Koncert prowadziła Iwona Mikusińska z Instytutu Kaliskiego.

Nieporadna nie planuje poprzestawać na dzisiejszym występie. Niedawno wydała singiel z nowej płyty – kolejne będą ukazywały się w najbliższym czasie, a premiera całej płyty zaplanowana jest do końca tego roku. Na pytanie, czy marzy o dużej karierze muzycznej, Julia odpowiada jednoznacznie. – Oczywiście, że jest to moje marzenie! Zawsze chciałam występować na scenie. Można powiedzieć, że czuję się na scenie jak w domu. Jak na niej staję to czuję stres, ale wszystkie emocje odchodzą, kiedy tylko zaczynam śpiewać – mówi w rozmowie z Latarnikiem Kaliskim Julia Podolska.

Życzymy Julii wielu udanych występów i siły do ciężkiej pracy, aby mogła swój talent przekuć w sukces!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
oOo

ależ ona wygląda w tym mroku

Ostatnio edytowany 2 miesięcy temu przez oOo

Najnowsze