reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Powstał informator na rok 2023

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu na zlecenie Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza przygotowała kolejne wydanie Informatora: kultura, sport, rekreacja, turystyka. Kalisz 2023.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w publikacji zamieszczono informacje o imprezach kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, zaplanowanych na rok 2023 przez instytucje kultury, organizacje i stowarzyszenia. Miłośników historii Kalisza z pewnością ucieszy kalendarz rocznic wydarzeń regionalnych wraz z krótkimi opisami. W ostatniej części znajdują się adresy administracji rządowej, samorządowej, instytucji oraz placówek upowszechniania kultury, szkół artystycznych, jak również stowarzyszeń i organizacji kulturalnych, sportowych i turystycznych działających w Kaliszu.

Elektroniczną formę wydawnictwa można pobrać ze strony Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu – zakładka: INFORMATOR KALISZ kultura, sport, rekreacja, turystyka.

Ewentualne uwagi i sugestie należy kierować na adresy e-mail: biblio@mbp.kalisz.pl; bg.dib@mbp.kalisz.pl.

Źródło: MBP Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze