baner_AK
reklama-SWWS

Powstanie 47 mieszkań klasy premium

47 mieszkań klasy premium wybuduje Grupa Antczak w ramach kaliskiej inwestycji Rezydencja Asnyka. Mieszkania powstaną w dogodnej lokalizacji i wysokim standardzie. W budynku znajdą się przestrzenie wspólne, słoneczne tarasy, balkony i przydomowe ogródki, a każdy lokal zostanie wyposażony w nowoczesne ogrzewanie podłogowe.

Rezydencja Asnyka to kameralna inwestycja realizowana w sąsiedztwie Parku Przyjaźni. W ofercie Grupy Antczak znajdą się zróżnicowane lokale – od funkcjonalnych, dwupokojowych mieszkań o powierzchni 37 m kw. po przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 115 m kw. W cenie wszystkich mieszkań zostało uwzględnione m.in. ogrzewanie podłogowe, a także komórki lokatorskie, rolety okienne, a także funkcjonalne deski kompozytowe na balkonach i tarasach.

Rezydencja Asnyka to kolejna inwestycja, którą kierujemy do najbardziej wymagających klientów. To doskonała oferta dla singli, rodzin z dziećmi i seniorów, a także dla inwestorów zainteresowanych ochroną kapitału. Realizujemy bardzo ciekawy pod względem architektonicznym projekt, w którym zadbaliśmy o szereg praktycznych udogodnień, najwyższą jakość materiałów oraz komfort przebywania w przestrzeniach wspólnych.

– powiedział Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak

Układ lokali został zaprojektowany tak, by poszczególne typy pomieszczeń miały ekspozycję na oczekiwane przez klientów strony świata. Położone na najwyższych kondygnacjach apartamenty zostaną wzbogacone o ponad 80-metrowe tarasy, z których rozpościerać się będą widoki na okoliczną zieleń. Z kolei mieszkaniom zlokalizowanym na parterze towarzyszyć będą przydomowe ogródki. Większość mieszkań będzie dysponowała więcej niż jednym balkonem.

W budynku znajdować się będzie garaż podziemny, do którego kierować będą aż cztery windy. Klatka schodowa będzie miała wystrój oparty o drewniane motywy. Mieszkania będą wentylowane mechanicznie. Inwestycja powstaje przy ulicy Asnyka – w pobliżu świetnie rozwiniętej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, a także licznych terenów zielonych, sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni oraz przestrzeni dedykowanych seniorom.

Źródło: Grupa Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze