baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Pożegnaj lato na Kalińcu!

Mieszkańcy Kalińca i okoliczni sąsiedzi mają okazję uczcić zakończenie lata wspólną zabawą! „Zakończenie lata na Kalińcu”, do udziału w którym gorąco zachęcają organizatorzy, odbędzie się 30 sierpnia przy ul. Młynarskiej.

Zarząd Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej wraz z Klubem „Blaszak” KSM L-W w Kaliszu, Administracją Kaliniec KSM L-W oraz Radą Osiedla Kaliniec serdecznie zapraszają na wydarzenie pod nazwą „Zakończenie lata na Kalincu”.

Dla najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziców i opiekunów przygotowany został spektakl teatralny „Wartość baśni”. To magiczne przedstawienie, które przeniesie uczestników w świat niezwykłych opowieści i przygód. Spektakl odbędzie się o godzinie 17:00 na placu zabaw przy ul. Młynarskiej, znajdującym się na tyłach przychodni.

Podczas wydarzenia nie zabraknie też małej gastronomii, gdzie będzie można skosztować pysznych przekąsek, a dla najmłodszych uczestników przygotowano skromne upominki i poczęstunek.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze