reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Poznaj Programowanie z Akademią Kaliską

Szkoła Programowania Codeaccess zaprasza studentów Akademii Kaliskiej do udziału w bezpłatnym kursie programowania. Zajęcia poprowadzą praktycy z branży IT, a szkolenie zwieńczone będzie uzyskaniem certyfikatu.

Warsztaty polegają na stworzeniu za pomocą kodu prostego kalkulatora obliczeniowego, napisanego w języku Java, który jest obecnie jednym z trzech najpopularniejszych języków wśród programistów według Tiobe.com. Uczestnicy poznają bezpłatny, najczęściej używany obecnie program o nazwie IntelliJ.

Szkolenie przeprowadzą pracownicy Szkoły Programowania Codeaccess, którzy od wielu lat nauczają w środowisku IT. Na co dzień pracują jako programiści, dzięki czemu przekazywana przez nich wiedza jest tą najświeższą i właściwą.

Szkoła Programowania Codeaccess jest młodym przedsiębiorstwem, które nade wszystko pragnie szerzyć zainteresowanie programowaniem zarówno wśród młodych, jak i doświadczonych osób. Celem naszych działań jest także pokazanie ludziom, że programowanie to naprawdę świetna zabawa, która wiąże się z niezwykle wysokimi zarobkami – mówi Dominika Wrońska, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w Szkole Programowania Codeaccess.

Zajęcia odbędą się w formie zdalnej 6 marca br. Potrwają 90 minut i skierowane są do wszystkich chętnych, bez względu na kierunek studiów.

Byłoby dobrze, gdyby każdy ze studentów miał możliwość korzystania ze swojego komputera, co usprawniłoby przeprowadzenie warsztatów i umożliwiłoby uczestnikom udostępnienie ekranu komputera prowadzącemu, który w razie potrzeby wskazałby błędy w kodzie i je poprawił – dodaje Dominika Wrońska.

Ukończenie kursu potwierdzone zostanie certyfikatem dla uczestnika.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dn.15.02.2023 r. pod linkiem

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Źródło: Akademia Kaliska

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze